אודות
רוּתִי פְּרׇגֶר מָאוֹר

קצת עלינו

הורים יקרים, אתם עושים את הדבר הנכון!

אני כל כך גאה בכם שאתם כאן, מבררים על העתיד של ילדכם.

נעים מאוד, שמי רותי פרגר-מאור, מנהלת "מכון דרור - פסיכולוגיה וחינוך".
אני פסיכולוגית חינוכית מומחית בכירה בעלת 35 שנות ניסיון במגזר הציבורי והפרטי, חלקן בבואנוס איירס שם גדלתי ולמדתי ורובן כאן בישראל בערים השונות במרכז: תל אביב, רמת גן, חולון וגבעתיים.

מתוך היכרותי האישית בתחום המחוננים, הקמתי את מכון דרור לפסיכולוגיה וחינוך המתמחה בייעוץ, אבחון וטיפול בילדים ובני נוער מחוננים וכן בילדים ונוער המתמודדים עם לקויות למידה ובעיות קשב וריכוז.

לאורך שנות הניסיון שלי פגשתי למעלה מאלף ילדים מדי שנה והתמחיתי גם בהדרכה ובייעוץ להוריהם, לאנשי החינוך במסגרות השונות ואף לפסיכולוגים נוספים בתחום.

בשנת 2008 הקמתי את מכון דרור לפסיכולוגיה וחינוך יחד עם הפסיכולוגים שטיפחתי ושחלקו איתי את אותה השקפת העולם: להפוך את עתידם של ילדים לטוב יותר, לימודית ובין אישית.

מתוך זה, המכון והמטפלים שבו דוגלים בגישה קרובה, משפחתית וחברית. המקצועיות הגבוהה היא נר לרגלינו אך אנחנו לא מניחים לה להפריד בינינו לבין המטופלים שלנו, שהם המרכז ותמיד המרכז. אצלנו אין לקוחות, יש נפשות - וכמו בדיני נפשות, כל אחד מיוחד.

על כן, היחס האישי, המילה הטובה, ההסבר בגובה העיניים והתמיכה האישית - לכולם מקום של כבוד אצלנו, לצד טיפול מקצועי ביותר.

וכעת - מילה אישית עבורכם הורים יקרים

אני יודעת עם אילו קשיים אתם מתמודדים. אני מכירה את החששות שמטרידים אתכם בלילה. אני בטוחה שגם אתם כבר מרגישים מבולבלים ומותשים מכל ההמלצות החביבות והמבלבלות של אנשי החינוך או בני המשפחה המתעניינים.

עבור הילד שלכם, אתם לא יכולים לתת פחות מהטוב ביותר, וכשמדובר בעתידו הלימודי והאישי - החשיבות גדולה כפליים.

ראיתי אלפי הורים שהגיעו למכון על מנת לקבל ייעוץ או אבחון לילדיהם כדי לבדוק אם הם מחוננים. חלק ממש לא חשבו שהילד מחונן וחלק היו בטוחים שהילד מחונן, אך בשני המקרים היה בלבול גדול, ובעיקר אי הבנה - גם אם הילד באמת מחונן, מה צריכים לעשות? איך להתנהג? מה האפשרויות שלו?

אני מזמינה אתכם לפזר את הערפל שעוטף אתכם כבר הרבה זמן, ומקשה עליכם להחליט מה יהיה העתיד הטוב ביותר עבור ילדכם. הגיע הזמן לקבל את כל המידע ממקור מהימן, מקצועי, לקבל סוף סוף את כל התשובות וכבר להיות יותר חכמים לגבי ההמשך.

בעמודי האתר הזה תמצאו את כל המידע הדרוש עבורכם, הורים לילדים מחוננים ואני מזמינה אתכם לחזור לדף הבית כדי להגיע לתוכן הרלוונטי עבורכם. במידה ולא מצאתם כזה, אנא כתבו לנו ונוכל לעדכן את האתר או לשלוח לכם באופן אישי את המידע הדרוש.

רותי פרגר מאור 4
רותי פרגר מאור 5

רוּתִי פְּרׇגֶר מָאוֹר

פסיכולוגית חינוכית מומחית בכירה

1984

לימודי תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה מטעם אוניברסיטת בואנוס איירס

1986

פסיכולוגית מחלקת החינוך המיוחד של אגף החינוך בבואנוס איירס

1987

התמחות בפסיכודרמה פסיכואנליטית קבוצתית

1990

הסמכה כפסיכולוגית בישראל

1996

מקימה ורכזת מרכז האבחון של השירות הפסיכולוגי-חינוכי ברמת גן

1997

הסמכה כמומחית בפסיכולוגיה חינוכית בישראל

2003

הסמכה כמומחית-מדריכה בפסיכולוגיה חינוכית בישראל

2004

חברה בוועדות התאמה לבגרויות של מחוז תל אביב

2008

מעבירה סדנאות בנושא מחוננים עבור משרד החינוך

2008

מייסדת ומנהלת "מכון דרור - פסיכולוגיה וחינוך" בגבעתיים

2013

חברה במועצת הפסיכולוגים של משרד הבריאות